Nakliye firmaları, kamyoncu telefonları, kamyoncu bul , nakliyeci bul

NAKLİYECİ VE KAMYONCU TELEFONLARI
ADSOYADFİRMA İSMİTELEFONŞEHİR / PLAKABİLGİLER
Hasan053222680236 DETAYLAR
Uğur Gökhan ArslanArslan Nakliyat053092320636 DETAYLAR
Emre HafızoğullarıTokgöz A.Ş.054274597556 DETAYLAR
Gürbüz sarıkaya054382128086 DETAYLAR
Vural coruk053198763716 DETAYLAR
vedat ardekuzenler nakliye054676563126 DETAYLAR

 

Nakliye Nedir ?
Nakliye, Arapça dilinden Türkçe'mize geçmiştir. Bir ücret karşılığı yapılan taşıma hizmetini ifade eder. Bu hizmeti gerçekleştiren kişi yada kuruma nakliyeci denir. Genel olarak Nakliye bir eşyanın bir yerden bir yere taşınması olarak adlandırılabilir. Nakliye ilk insanlardan başlayarak günümüze kadar çok farklı araçlar ve vasıtalar ile yapılmıştır.   

Nakliye  İlanları,
Gelişen dünya, globalleşme kavramı ile birbirine iyice bağlanmış, Dünyanın bir ucunda sabah toplanan meyve , ertesi gün dünyanın diğer ucunda pazarda satılır hale gelmiştir.  Ticaretin dünyaya bu kadar yayılmasını gelişen nakliye araçları ve teknolojileri sağlamıştır.  Bu ülkeler arası ticaretin kolaylaştırılması ticari toplulukların oluşturulması ile ülkelerin üretim verimliliğini en üst seviyeye çıkarmış, nakliye hizmeti yüzyılın yaşam biçimini , ülkelerin birbirleri ile olan ilişkilerini şekillendirmiştir.
Nakliye ve taşımacılık dünyaya çok uzun yıllardır yön vermektedir. Örneğin İpek yolu üzerinden yapılan nakliye , dönemin en büyük güç oyunlarının merkezinde yer almış, büyük savaşlar ve anlaşmalara neden olmuş, taşımacığın önemi daha bir belirgin olmuştur.
Nakliye Ticaretin en önemli parçası, en büyük güç kaynağı olmuştur. Pazarlamanın temel ayaklarından biri olan nakliye zamanla kurumsallaşmış, kişilerden çıkarak kervanlara ve günümüzde nakliye firmalarına dönüşmüştür. Ticaret açısından Nakliyeyi önemli kılan unsur en büyük fayda , ürünlerin farklı yerde satılması ile değerinin artırılması şeklinde olmuştur.
Nakliye her zaman teknolojinin en hızlı değiştiği alan olmuştur.  Günümüzde nakliye hizmetleri internet siteleri üzerinden yapılmaya başlanmış, yük ilanları, nakliye ilanları büyük rağbet görmeye başlamıştır.  Sizde web sitemiz üzerinden Nakliye ilanı verebilir, yada  Araçlarınızı ekleyerek Nakliye ilanlarını bulabilirsiniz...

Parsiyel Nakliye ?
LTL (Less Than Truckload) olarak da bilinen parsiyel yüktür. Bunun Türkçe karşılığı parça yüktür.Parsiyel nakliye, en az iki yada daha farklı firma veya şahısın  mallarının bir nakliye aracına aşınmasına denir. Parsiyel nakliye kara, hava, deniz ve demir yolu ile yapılabilir.  Belirli bir alanda araç yüklenebildiği gibi farklı adreslerden de yüklemeler yapılabilir. parça yük ilanlarına sitemizden ulaşabilirsiniz...
Komple Nakliye ?    
FTL (Full Truck Load / Tam kamyon yükü) kavramı, kamyonun yük kapasitesinin tam olarak doldurulduğu, tek bir yükü taşıdığı nakliyatlar için kullanılır. Komple nakliye, bir firmanın veya şahısın  eşyalarının bir nakliye aracına bütünüyle yüklenmesine denir.  

İlan ver

Yük taşıtmak mı istiyorsunuz?

O halde tamamen ücretsiz ilan vermek ister misiniz?


Notice: Undefined index: gd_login in /home/donusyuku/domains/donusyuku.com.tr/public_html/app/views/modals.php on line 3