Firmamız, Öztek Haberleşme

2006 yılında kurulmuş, bilgisayar, elektronik, yazılım ve telekominikasyon alanlarında faaliyet göstermeye başlamış, bu alanlarda branşlaşmış ve BTK’dan üst düzey yetki ve lisansları alarak bu geniş faaliyet alanlarında yatırımlar yaparak Türkiyede öncü firmalardan biri olmuştur. Araç takip cihazı üretimi, takip yazılımı ve ücretsiz bir çok yazılım projelerine imza atmıştır. Ayrıca firmamız datacenter, network, internet, yedekleme sistemleri, toplu sms ve sanal santral hizmetleri konusunda ulusal çapta profesyonel hizmet vermeyi sürdürmektedir. Şirketimiz ayrıca profesyonel ekibiyle son teknoloji yerli ve milli ürünler çıkarmak için son sürat çalışmaktadır.

Misyonumuz

Yükü olan vatandaş veya kurumsal firmaların yüklerini hızlı ve ucuza taşıtabilmelerini sağlamak ayrıca kamyoncu ve nakliye firmalarının da dönüşte yük bulabilmelerini sağlamaktır. Sonuç olarak yük sahibi ile nakliyeciyi buluşturarak çift taraflı kazan-kazan ilişkisi kurmaya çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Türkiyedeki herkesin donusyuku.com.tr’yi kullanarak yüklerini hızlı ve ucuza taşıtmalarını sağlamak ve yük sahibinden hiçbir ücret almadan bu işi sürdürmek. Ayrıca nakliyecilerinde dönüşte boş gelmemelerini sağlamaktır.

Güncel Yük İlanı

Güncel Boş Araçlar

Toplam Yük İlanı

Companies

Taşınacak Yükünüz Mü

var?

Hemen Üye Ol
Nakliye Aracınız Mı

var?

Hemen Üye Ol

Yük taşıtmak mı istiyorsunuz?

O halde tamamen ücretsiz ilan vermek ister misiniz?